NASIONA

Wysokiej jakości nasiona traw

Jeżeli na naszym trawniku pojawiły się mocno uszkodzone fragmenty, łyse place uschniętej trawy lub dziury po zimie, konieczne będzie dosiewanie takich miejsc. Dlatego, z  myślą o swoich klientach, TRAWNIK PRODUCENT oferuje w sprzedaży NASIONA TRAWY. Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości nasiona - takie same, jak te z których odbywa się produkcja darniny na naszych plantacjach. Dzięki temu zabiegi związane z regeneracją trawnika pozostają praktycznie niewidoczne, a Państwo możecie się cieszyć idealnie zielonym i gęstym trawnikiem za oknem.

Wysokiej jakości nasiona traw 

Starając się jak najlepiej dopowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów nasiona traw marki Trawnik Producent przygotowujemy w taki sposób, aby zapewnić możliwość dosiewania ubytków nie tylko w przydomowych trawnikach, ale również na stadionach sportowych i w ramach obiektów komercyjnych. Możliwość dosiewu z nasion wykorzystanych podczas produkcji drani z rolki to doskonały sposób, na utrzymanie przestrzeni zielonej w nienagannym stanie wizualnym i funkcjonalnym. To także pewność, iż trawa w miejscach przeprowadzenia dosiewu będzie się odznaczała takimi samymi parametrami jak grań w pozostałych częściach trawnika lub murawy. 

Nasiona trawy: Wydajność 

W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów dosiewania zalecamy przestrzegać wskazań producenta w zakresie dawkowania objętości nasion na jednostkę gruntu. Dosiewanie zgodnie z instrukcją pozwoli Państwu uzyskać taki sam efekt gęstości trawnika w miejscach uszkodzonych, jak w przypadku oryginalnej drani rolowanej dostępnej z naszej plantacji.

Dawkowanie: 3 kg/100m2 powierzchni trawnika

Nasiona traw: Wspólnie zadbamy o estetykę i funkcjonalność Twojego trawnika 

Klientów korzystających z usług marki Trawnik Producent zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą na nasiona traw przeznaczone do uzupełniania ubytków w trawnikach. Oferowane nasiona bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku ubytków spowodowanych:

Oferowane nasiona są gotowe do wysiewu bezpośrednio z opakowania. Dosiewanie polecamy przeprowadzić zgodnie z powszechnie przyjętą praktyką. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.