Nawóz Trawnik Producent – sprawdzona jakość

Żeby twoja trawa stale wyglądała zjawiskowo musisz raz na kilka wesprzeć jej wzrost nawozem. Do trawy wyhodowanej na naszej plantacji, ale także do każdej innej – niezależnie czy pochodzącej z siewu czy z rolki polecamy nawóz, który mamy w ofercie.

Jeśli zastanawiasz się jaki nawóz do trawy wybrać zaufaj jakości sprawdzonej na naszych plantacjach od lat i wybierz nawóz dedykowany do twojej trawy. 

Nawóz Trawnik Producent to mieszanka mineralno-organiczna opracowana specjalnie dla nas przez najlepszych specjalistów. Nawóz ten jest skomponowany wyłącznie dla trawników hodowanych na naszych plantacjach, a prace nad jego recepturą trwały latami. 

Nawóz ten nie jest jedynie produktem dostępnym do kupienia. Sami używamy tego nawozu na naszych plantacjach od lat, dlatego dla osiągnięcia najlepszych rezultatów postanowiliśmy podzielić się recepturą z naszymi klientami. 

Mieszanka mineralno-organiczna łączy w sobie zalety nawozów z oby grup. Nawóz ten działa szybko i natychmiast uzupełnia braki w składnikach mineralnych trawy. Co ważne, nawóz ten także  dostarcza do gleby substancję organiczną.

Nasz nawóz wiosenno letni to wieloskładnikowa, doglebowa mieszanka mineralno-organiczna o granulacji 1 mm – 2,5 mm. Przeznaczony jest do zastosowania na trawniki przydomowe, a także na boiska sportowe – zarówno te już istniejące, jak i te dopiero zakładane. Nawóz zawiera naturalne substancje organiczne, które zwiększają żywotność trawników, poprawiają jakość gleby oraz wzbogacają  ją o niezbędne składniki mineralne, które są niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Nawóz zatrzymuje także wszystkie substancje odżywcze w glebie i zapobiega ich wypłukiwaniu.

Dzięki zastosowaniu tego typu kompleksowego rodzaju granulacji, uwalnianie składników pokarmowych z nawozu odbywa się w sposób kontrolowany, nawet w niższych temperaturach, ponieważ każda granulka zawiera wszystkie składniki nawozu – nie jest to mieszanka różnych granulek nawozowych. 

Opracowany przez nas nawóz jest bardzo skutecznym i kompleksowym nawozem granulowanym, a każda pojedyncza granulka zwiera wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Nawozy kompleksowe, takie jak nawóz Trawnik Producent dają pewność równomiernego dostarczenia roślinom wszystkich składników pokarmowych i substancji organicznych. 

Dzięki zastosowaniu tego nawozu trawa szybko zagęszcza się i staje jeszcze bardziej zielona, dając piękny efekt miękkiego dywanu. 

Skontaktuj się z nami, żeby zamówić nawóz dedykowany Trawnik Producent