NAJWIĘKSZA PLANTACJA DARNIOWA

W TEJ CZĘŚCI EUROPY

CZYTAJ WIĘCEJ...

O NAS

Trawnik Producent to firma z ponad 22 letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji darni rolowanej na potrzeby zarówno klientów indywidualnych jak i branży budownictwa sportowego. Jesteśmy największą w tej części Europy plantacją darni. Na blisko 350 hektarowej powierzchni przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, maszyn oraz zaangażowaniu wielu ludzi, produkujemy najwyższej jakości trawę rolowaną. Jesteśmy liderem w branży budowy profesjonalnych obiektów sportowych, których domeną są naturalne i hybrydowe nawierzchnie trawiaste.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY?

Specjalizujemy się w budowie profesjonalnych obiektów sportowych. Trawnik Producent jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdobyła zaufanie czołowych klubów, dla których najcenniejsze są najwyższe parametry i światowe standardy murawy. Nasza murawa zdobyła zaufanie władz UEFA i została wybrana na ważne wydarzenia piłkarskie m. in. Finał Ligi Europy, Superpuchar UEFA, Eliminacje Mistrzostw Europy i Świata oraz na EURO 2012. Jako oficjalny Partner Stadionu Narodowego dostarczamy murawę na finały Pucharu Polski i wszystkie mecze eliminacyjne naszej Reprezentacji w piłce nożnej.

PRACUJEMY DLA NAJWIĘKSZYCH

Od kilku lat Trawnik Producent jest Oficjalnym Partnerem i Dostawcą murawy na Stadion Gdańsk oraz byliśmy Oficjalnym Partnerem i Dostawcą Stadion PGE Narodowy w Warszawie 2012-2019.Na naszej murawie Reprezentacja Polski odnosiła same sukcesy w tym historyczne zwycięstwo w meczu eliminacyjnym z Niemcami w 2014 roku. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie utrzymania, pielęgnacji oraz obsługi meczowej na wszystkich meczach Reprezentacji Polski. Ostatnie nasze realizacje to centra treningowe w Jastarni i Arłamowie, gdzie trwały przygotowania drużyny naszego selekcjonera Adama Nawałki do Mistrzostw Europy 2016.Dewizą naszej firmy jest pełen profesjonalizm i jakość zarówno produktu jak i wykonywanych usług. Doceniają nas także zagraniczne kluby. W ostatnim czasie dostarczaliśmy wraz z instalacją murawę na Stadion Lerkendal w Trondheim w Norwegii, gdzie odbył się Superpuchar UEFA.

NASZA MISJA

Jako nowoczesna firma stawiamy na rozwój i innowacyjność. Wprowadzamy i inwestujemy w najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie naturalnych i hybrydowych nawierzchni trawiastych. Do tego celu zaplanowaliśmy uruchomienie laboratorium, które będzie wchodziło w skład Centrum Badawczo-Rozwojowego. Będą tam prowadzone badania pod okiem współpracujących z nami uczelni i podmiotów naukowych nad nowoczesnymi technologiami i ulepszeniami jakie moglibyśmy zaimplementować w naszej działalności.


NAGRODY I WYRÓŻNIENIA