NAJWIĘKSZA PLANTACJA DARNIOWA

W TEJ CZĘŚCI EUROPY

CZYTAJ WIĘCEJ...

O NAS

Trawnik Producent to firma z ponad 26 letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji darni rolowanej na potrzeby zarówno klientów indywidualnych jak i branży budownictwa sportowego. Jesteśmy największą w tej części Europy plantacją darni.

Na blisko 350 hektarowej powierzchni przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, maszyn oraz zaangażowaniu wielu ludzi, produkujemy najwyższej jakości trawę rolowaną. Jesteśmy liderem w branży budowy profesjonalnych obiektów sportowych, których domeną są naturalne i hybrydowe nawierzchnie trawiaste.

Poznaj grupę trawnik

PRZ​EWAGA
DZIĘKI INNOWACYJNOŚCI

Trawnik Producent wprowadza pierwsze w Polsce
innowacyjne maszyny do wycinania trawy z rolki oraz konserwacji przed transportem do Klienta. Ponadto inwestuje w innowacyjne systemy nawadniające plantacje.


Pierwszy w Polsce kombajn Trebro AutoStack II umożliwia zbieranie darni z jeszcze większą wydajnością i precyzją. Klienci odnoszą bezpośrednie korzyści z lepszej jakości murawy. Rolki darni są teraz mocniejsze i bardziej spójne dzięki specjalistycznemu systemowi zwijania i automatycznemu układaniu na paletach.

KOMORA PRÓŻNIOWA VACUUM

Zaprojektowana i zbudowana dla nas. Rolki z naturalną trawą/murawą poddawane są procesowi wstępnego schładzania próżniowego do 4°C przed dostawą, dzięki czemu można ją dłużej transportować i przechowywać. Uzyskujemy tym samym świeżość i doskonałą jakość na dłużej, oraz piękny zielony trawnik bezpośrednio po rozłożeniu.