Transport twojej trawy – wszystko co musisz wiedzieć

Zapada decyzja i chcesz założyć swój wymarzony trawnik, ale zastanawiasz się w jaki sposób znajdzie się u Ciebie w domu? Znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące transportu i przechowywania twojej nowej, pięknej trawy.

Jak złożyć zamówienie 

Najprostszym sposobem na złożenie zamówienia jest kontakt z naszym działem sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie lub jeśli wolisz wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie, a wtedy nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i przedstawią najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do powierzchni Twojego ogrodu.

Nasz dział sprzedaży chętnie odpowie także na wszystkie Twoje wątpliwości i pytania związane z zakupem i pielęgnacją trawy, nie musisz się o nic martwić.

W jaki sposób trawa jest przygotowywana do wysyłki

Trawa przed wysyłką nie jest w żaden sposób magazynowana. Oznacza to, że specjalnie dla Ciebie nasi specjaliści przy użyciu najwyższej jakości sprzętu zbiorą trawę wprost z plantacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że produkt, który otrzymasz będzie świeży i nie wysuszy się w transporcie.

Prosto z plantacji na palety transportowe trafia trawa zawinięta w rolkę i niemal natychmiast ładowana jest do samochodu dostawcy. Dzięki temu nie zwiększamy czasu, w którym trawa pozbawiona jest gruntu.

Dodatkowo w cenie transportu gotowy produkt pakujemy na palety transportowe i profesjonalnie zabezpieczamy. 

Jakie są opcje dostawy

Wszystko zależy od ilości, której potrzebujesz. Przy mniejszych zamówieniach możesz wybrać transport za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Jeśli natomiast twoje zamówienie jest większe jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie każdy transport spedycyjny, przez cały tydzień. 

Możesz też odebrać trawnik osobiście, wówczas także chętnie pomożemy Ci w załadunku palet.

Jak długo trwa transport

Transport spedycyjny organizowany specjalnie dla Ciebie trwa właściwie tyle, ile będzie wynosił czas dojazdu z naszej plantacji, dzięki temu trawa może być rozłożona w twoim ogrodzie jeszcze tego samego dnia, w którym była zbierana z plantacji. 

Transport kurierski natomiast co do zasady trwa do 24 godzin, jednak może się zdarzyć, że ze względu na wyjątkowe okoliczności czas ten wydłuży się do 48 godzin. W praktyce jednak rzadko się zdarza wydłużenie czasu dostawy przez kuriera. Firmy kurierskie z którymi współpracujemy wiedzą, że towar im powierzony wymaga priorytetowej dostawy. 

Na naszym blogi znajdziesz także porady jak pielęgnować trawę oraz co zrobić jeszcze przed jej dostarczeniem, a jeśli jeszcze nie wahasz się ze złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.