Trawa w rolkach Kraków

Bez względu na to, czy urządzasz kompaktowy ogródek na parterze w bloku, czy aranżujesz wieloarową przestrzeń za domem – trawa w rolkach w Krakowie okaże się najlepszym wyborem. 
Nasi klienci chwalą sobie to, jak wygląda darń. A jest ona zachwycająco zielona i gęsta od razu po rozłożeniu. Nie czekasz, nie martwisz się nieurodzajem, nie unikasz chodzenia po wyrastających i cienkich źdźbłach, nie tracisz całych dni na pielęgnację. Po prostu rozkładasz trawę w rolkach na każde podłoże, podlewasz i czekasz, jak przyjmuje się i rośnie bujnie oraz zdrowo. 

Ta wizja do Ciebie przemawia? Cieszymy się, mogąc zaoferować mieszkańcom Krakowa najlepszą gatunkowo trawę z rolki, która cechuje się wysoką odpornością na zadeptywanie, czynniki pogodowe oraz suszę. Oczywiście wymaga podlewania i strzyżenia, ale od razu jest idealne równa, gęsta i pozbawiona szpecących prześwitów. Co ważne rozłożysz ją sam – bez udziału specjalistycznych narzędzi czy pomocy fachowców. W razie pytań służymy pomocą.

Trawa z rolki w Krakowie - stwórz piękny i wytrzymały trawnik

Jesteś mieszkańcem Krakowa? Trawa w rolkach to popularny wybór wśród osób, które mają w mieście domy lub mieszkania. Z naszych produktów korzystają też zarządzający miejską zielenią czy utrzymujący tereny zielone należące do lokalnych przedsiębiorstw. Każde miejsce, które ma stać się wizytówką i zostać wykończone w estetyczny sposób powinno zyskać nowy trawnik. Trawa w rolkach zagwarantuje to – szybko i bez przykrych niespodzianek.

Zastanawiasz się, dlaczego warto zaufać naszej ofercie?
Jest wiele powodów, a najważniejsze to fakt, że nasza trawa jest wycinana z gruntu i hodowana na plantacji od 12-18 miesięcy. Przy tym posiada zwarty i mocny system korzeniowy, a stanowiąca bazę siatka biodegradowalna zapewnia stabilność rolki i łatwy montaż w miejscu docelowym.

Zapraszamy do wybrania trawy z rolki i zamówienia jej w takiej ilości, jakiej potrzebujesz. 
Skontaktuj się, aby zamówić indywidualną wycenę online.