Trawa z rolki Poznań

Soczyście zielony trawnik przed domem to marzenie każdego właściciela nieruchomości. Jednak estetyczny, gęsty dywan doskonale wygląda w każdym miejscu – także w przestrzeni publicznej czy w pobliżu biura. Jest wizytówką danego obiektu i podkreśla kunszt jego architektury. Oprócz aspektów wizerunkowych, trawa z rolki zapewnia też idealne warunki do wypoczynku i zabawy. Dlatego stosuje się ją na miejskich skwerach i placach zabaw. Dobrym wyborem będzie rozłożenie trawy z rolki na pasach zieleni oddzielających od siebie ulice, promenady spacerowe i chodniki. 

Polecamy trawę z rolki z Poznania – prosto od producenta. Powstała ona w kontrolowanych warunkach hodowlanych z połączenia kilku odmian trawy. Mocnej, odpornej na deptanie i zmienne warunki pogodowe oraz efektownej. Została wycięta z gruntu po upływie około 12-18 miesięcy hodowli i osadzona na biodegradowalnej siatce. Ta zapewnia jej pełną stabilność i ułatwia zwartym korzeniom rozrastanie się w ziemi.

Idealna trawa w rolce z Poznania

Naszym klientom polecamy trawę z rolki, jako najszybszy i najlepszy sposób na piękny ogród. To metoda zakładania trawnika, która sprawdzi się zawsze i w każdych warunkach. 
Wystarczy przestrzegać podstawowych zasad związanych głównie z podlewaniem i koszeniem, aby móc cieszyć się gęstą, zieloną murawą. Jej mocny system korzeniowy sprawia, że jest ona wysoce odporna na warunki zewnętrze, a po rozłożeniu – od razu gotowa do użytku. To cenne szczególnie przy małych dzieciach i zwierzętach domowych, które są niecierpliwe i nie czekają, aż trawa wyrośnie. 

Interesuje Cię trawa z rolki w Poznaniu? 

Wszystko na temat jej jakości, zasad pielęgnacyjnych, utrzymania, gatunków oraz innych przeczytasz na naszej stronie. Chętnie też odpowiemy na Twoje pytania zadane drogą telefoniczną lub mailową – w ten sposób zaproponujemy też przyjęcie zamówienia na trawę z rolki. 

Dokonaj najlepszego wyboru na lata. Zainwestuj w trawę w rolkach i ciesz się piękną trawą rolowaną rozłożoną wokół Twojej posiadłości. Nadaje się ona do tworzenia różnych aranżacji. 
Koniecznie je wypróbuj!