Trawa w rolce Szczecin

Szukasz trawy z rolki w Szczecinie? Nic dziwnego – to doskonały wybór, który w maksymalnie krótkim czasie pozwoli Ci cieszyć się soczyście zielonym otoczeniem wokół domu. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby hodowla była łatwa i przyjemna, a efekty spektakularnie, koniecznie wybierz nasz produkt. Trawa z rolki w Szczecinie cieszy się dużą popularnością i z powodzeniem nadaje się do rozkładania na terenach przydomowych i w przestrzeni publicznej. Polecamy trawniki również na place zabaw, na tereny inwestycyjne oraz pasy zieleni biegnące przy drogach, skwerach i chodnikach. 

Niewiele dzieli Cię od posiadania pięknego, gęstego i bujnego trawnika. Wystarczy złożyć zamówienie u producenta i otrzymać zamówioną ilość trawy z rolki w Szczecinie. Warto to zrobić z uwagi na jakość produktu i jego doskonałe przygotowanie do aklimatyzacji w nowym miejscu. Gwarantuje to siatka biodegradowalna zapewniająca stabilność rolki oraz trawa wycinana z gruntu hodowana na plantacji nawet przez półtorej roku! Posiada on zwarty system korzeniowy.

Trawa z rolki Szczecin - zamów idealny trawnik

Koniec z prześwitami w murawie, plackami, nierównym wybarwieniem, problemami w uprawie i czasochłonnym utrzymaniem darni. Czas na coś zupełnie innego, coś, co odmieni wizerunek nieruchomości i poprawi komfort jego mieszkańców. 

Nasza trawa z rolki w krótkim czasie po rozłożeniu nadaje się do użytku. Jest łatwa w rozkładaniu i pielęgnacji, więc zachwyci nawet osoby, które niekoniecznie przepadają za pracami ogrodniczymi. 

Stadion miejski w Szczecinie

Gwarantujemy, że zakupiona u nas trawa w rolkach:

Trawa w rolce ze Szczecina to wysokogatunkowy produkt, który odmienił już wygląd wielu okolicznych ogrodów. 
Nasi klienci cieszą się przyjemnie zielonym otoczeniem, korzystając ze swojego trawnika w taki sposób, jaki lubią.