Trawa w rolkach Wrocław

Chcesz cieszyć się idealnie gęstą, równą murawą w swoim ogrodzie? Trawa w rolkach okaże się najlepszym wyborem. Nie będziesz musiał czekać aż wyrośnie i martwić się o jej jakość. Małe wymagania względem podłoża i szybkie tempo wzrostu czynią trawę z rolki we Wrocławiu bardzo popularną. Wybierają ją zarówno osoby prywatne, które chcą zaaranżować piękny zielony teren przy domu. Stawiają na nią także zawodowi ogrodnicy, którzy odpowiadają za tereny miejskie czy przynależące do nowoczesnych biur. 

Nasza trawa z rolki we Wrocławiu jest chętnie kupowana z uwagi na swój atrakcyjny wygląd, dobrą cenę i niewielkie wymagania stanowiskowe. Każdy poradzi sobie z jej rozłożeniem oraz utrzymaniem. Zapraszamy do współpracy z producentem trawy w rolce. Jesteśmy w stanie dostarczyć ją nawet w dużych ilościach, gwarantując najlepsza jakość i starannie wyselekcjonowane gatunki traw tworzących zdrową darń.

Wybierz trawę w rolkach z Wrocławia

Jaka jest trawa z rolki? 
Wrocławski producent zapewnia, że to najlepsza jakość uzyskiwania dzięki połączeniu tylko dobrych, pasujących do siebie gatunków traw. Darń, która powstaje po rozwinięciu poszczególnych rolek, jest odporna na intensywną eksploatację i wydeptywanie, a także łatwa w utrzymaniu. Od razu możesz z niej korzystać, bo wierzymy, że trawnik właśnie od tego jest – aby po nim spacerować, biegać, a nie uniknąć w obawie przed uszkodzeniem słabych źdźbeł. 

STADION MIEJSKI WE WROCŁAWIU

Co jeszcze zapewniamy? 
Trawniki w rolkach mają wysokie zdolności aklimatyzacyjne w naszych warunkach i na pewno pięknie wkomponują się w wystrój Twojego ogrodu! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania o asortyment, służymy Ci pomocą. Doradzimy, co wybrać i jak przeprowadzić montaż. Od razu zapewniamy, że jest on szybki i prosty, nie wymagający, ani specjalistycznych narzędzi, ani zaawansowanej wiedzy ogrodniczej. Zapraszamy do współpracy z producentem trawy w rolkach we Wrocławiu. Obsługujemy klientów z całej Polski. Sprawdź ofertę dla swojego regionu i złóż zamówienie również online.