Trawa z rolki POMORSKIE

Trawa w rolce z pomorskiego jest doskonałym wyborem dla osób, które na terenie tego województwa mają swoje działki i domy. Jeśli chcesz, aby Twój trawnik był niczym bujny, soczyście zielony dywan, a nie chcesz spędzać wielu godzin na pielęgnowaniu go, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Trawa z rolki, którą oferujemy powstaje z wyselekcjonowanych nasion tworzących jakościową mieszankę kilku odmian traw. To gwarancja, że trawnik przyjmie się i będzie wyglądał zachwycająco. 

Dlaczego warto kupić trawnik z rolki?

Trawniki z rolki mają wiele zalet, które warto poznać, zanim zdecydujesz się na zakup. Przede wszystkim wygodna forma w rolkach ułatwiająca transport oraz magazynowanie. Do tego pozytywnie wpływająca na łatwość montażu, właściwie bez pomocy narzędzi i sprzętu. Wystarczy rozłożyć trawę na docelowej powierzchni, docisnąć ją, a potem cieszyć się podziwianiem zielonego, bujnego dywanu w swoim ogrodzie.

Ogromnym atutem trawy z rolki jest jej trwałość i odporność na działanie różnych warunków atmosferycznych, w tym słońca czy mrozu. Można po niej chodzić i biegać – intensywna eksploatacja nie powoduje uszkodzeń mechanicznych, dlatego Twój trawnik będzie zachwycał przez długi czas i okaże się inwestycją na lata.

Trawnik z rolki docenisz też za bezproblemową pielęgnację. Właściwie nie wymaga chemii, wystarczy mu regularne koszenie oraz podlewanie, okresowe odchwaszczanie, jeśli pojawią się nieproszeni goście, co też ma miejsce rzadziej niż w przypadku trawnika wysiewanego z nasion.  

Zamów trawę w rolce z pomorskiego

Myślisz, że zakup trawy z rolki to duży wydatek? W przeliczeniu okazuje się bardzo przystępny, a w długiej perspektywie niezwykle opłacalny. To jedna z bardziej korzystnych cenowo opcji, bo służy Ci latami, nie tracąc nic ze swojego pięknego wyglądu.

Trawa z rolki to praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu ani zdolności do zakładania tradycyjnych trawników. Nie chcesz czekać, aż Twoja działka się zazieleni? Wysiew z nasion nie jest gwarancją sukcesu! W przeciwieństwie do trawy z rolki, która sprawi, że ogród od razu będzie prezentował się wspaniale, a Ty odpoczniesz na łonie natury.

Zapraszamy do zamówienia trawy w rolce w pomorskim, wraz z opcją dostawy. Koniecznie sprawdź szczegóły naszej oferty, którą możemy przygotować dla Ciebie indywidualnie. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych i inwestycje indywidualne, jak również firmy oraz duże zamówienia na trawę na place, boiska czy osiedla. Sprawdź także pozostałe usługi z naszej oferty.
Oferujemy również między innymi nawóz do trawnika czy nasiona trawy.

DOSTĘPNE FORMY TRANSPORTU

 
TRANSPORT 
WE WŁASNYM ZAKRESIE
 
TRANSPORT 
TRAWNIK PRODUCENT
 
TRANSPORT 
KURIER

KONTAKT

TRAWNIK PRODUCENT
Arkadiusz Gumieniczuk
Turowo 5C, 78-400 Szczecinek
NIP: 673-160-35-55

sprzedaz@trawnikproducent.pl
sekretariat@trawnikproducent.pl

Dział handlowy: 

Zamówienia + organizacja transportu / spedycja
Tel.: +48 785 181 577 

Zamówienia
Tel.: +48 794 111 160 

Zamówienia drobnicowe / kurier
Tel.: +48 603 950 173

Recepcja:
Tel./fax: +48 94 374 19 28

Dział budowy boisk:
Tel.: +48 570 609 609
Tel.: +48 605 550 287

Wyślij wiadomość

Masz pytania? 
Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego.

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.