Trawa z rolki Śląskie

Chcesz szybko i efektownie zagospodarować swój ogród? A może odpowiadasz za pielęgnację trawnika w przestrzeni wspólnej – na terenie firmy lub osiedla? Natychmiastowy efekt zapewni Ci tylko trawa z rolki – w śląskim będąca coraz częstszym wyborem osób prywatnych oraz przedsiębiorców.

Chętnie wesprzemy Cię w realizacji projektów związanych z pielęgnacją zieleni, ogrodami, i terenami rekreacyjnymi. Trawa z rolki to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną szybko i efektywnie uzyskać piękny i zielony trawnik bez konieczności czekania na długotrwały proces wzrostu z nasion – bez gwarancji sukcesu. Gwarantujemy profesjonalizm, oraz wysoką jakość produktów, które pozyskujemy z mieszanek najlepszych gatunków traw. 

Zamów u nas trawę z rolki – argumenty 

Oferujemy trawę z rolki, która jest hodowana z wyselekcjonowanych nasion różnych gatunków traw oraz uprawiana z dbałością o jej jakość i kondycję. Nasza trawa jest gęsta, zielona i zdrowa, co zapewnia piękny wygląd i trwałość trawnika przez wiele lat.

Trawa z rolki pozwala uzyskać efekt natychmiastowy. Po jej ułożeniu można od razu cieszyć się pięknym trawnikiem, bez konieczności czekania na wzrost z nasion. Jest bardzo łatwa w rozkładaniu (transportowana i przewożona w rolkach) oraz w utrzymaniu. Właściwie nie potrzebuje niczego, oprócz koszenia i ewentualnie nawożenia czy odchwaszczania od czasu do czasu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące samego produktu, jak również jego pielęgnacji.

Zachęcamy Cię do wybrania trawy z rolki w śląskim. Jest to opcja, która na pewno Ci się spodoba ze względu na swoją trwałość oraz wspaniały zielony kolor i bujne, gęste poszycie. Taki trawnik będzie wspaniały nie tylko do oglądania, ale też eksploatowania (i to intensywnego). Jest odporny na chodzenie, bieganie, leżenie, nie odkształca się i nie niszczeje. Również czynniki pogodowe, takie jak promieniowanie UV czy mróz nie są w stanie mu zaszkodzić.  

Wybierz swój piękny trawnik z rolki w śląskim

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Trawa z rolki to szybki i efektywny sposób na uzyskanie pięknego trawnika, który będzie ozdobą każdego ogrodu czy terenu rekreacyjnego. Jesteśmy gotowi służyć Ci profesjonalnym doradztwem i kompleksową obsługą na każdym etapie realizacji projektu związanego z zielenią. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci stworzyć wymarzony trawnik szybko oraz efektywnie, abyś nie musiał czekać ani martwić się efektem. Osiągniesz go z nami ekspresowo!
Oferujemy również między innymi nawóz do trawnika czy nasiona trawy.

DOSTĘPNE FORMY TRANSPORTU

 
TRANSPORT 
WE WŁASNYM ZAKRESIE
 
TRANSPORT 
TRAWNIK PRODUCENT
 
TRANSPORT 
KURIER

KONTAKT

TRAWNIK PRODUCENT
Arkadiusz Gumieniczuk
Turowo 5C, 78-400 Szczecinek
NIP: 673-160-35-55

sprzedaz@trawnikproducent.pl
sekretariat@trawnikproducent.pl

Dział handlowy: 

Zamówienia + organizacja transportu / spedycja
Tel.: +48 785 181 577 

Zamówienia
Tel.: +48 794 111 160 

Zamówienia drobnicowe / kurier
Tel.: +48 603 950 173

Recepcja:
Tel./fax: +48 94 374 19 28

Dział budowy boisk:
Tel.: +48 570 609 609
Tel.: +48 605 550 287

Wyślij wiadomość

Masz pytania? 
Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego.

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.