Trawniki rolowany sportowo ogr​odowy 

Marzysz o pięknym trawniku w swoim ogrodzie? 
Chcesz, by park zazielenił się w krótkim czasie? Nasza trawa ogrodowa w rolkach sprawdza się we wszystkich tych zastosowaniach i wielu innych. Zamów i ułóż, by cieszy się otaczającą Cię zielenią! Trawa do ogrodu i nie tylko oferowana przez nas, to nowoczesne rozwiązanie dla wymagających. Specjalna mieszanka traw, przeznaczona do miejsc o dużym natężeniu ruchu stanie się piękną ozdobą, która nie straci swojego uroku przez długi czas. 

Trawa rolowana na bazie nasion sportowych posiada wbudowaną w korzeń siatkę biodegradowalną. System korzeniowy w połączeniu z siatką tworzy mocną i zwartą konstrukcję, sprawdzającą się doskonale na nawierzchniach intensywnie użytkowanych i eksploatowanych. To doskonały produkt do zagospodarowania nierównych i płaskich terenów takich jak place zabaw, skwery czy przydomowe ogrody . 

BUDOWA SYSTEMU / WYMIARY ROLKI

Dostępna w rolkach o standardowych wymiarach szer. 0,40 x dł. 2,50 m oraz o szer. 0,60 x dł. 1,67m*(1 m2 w rolce)”

    

Trawa ogrodowa  oferowana przez TRAWNIK PRODUCENT to najlepszy wybór. Jest to oszczędność czasu, pieniędzy, a przede wszystkim wygoda dla właścicieli posesji, którzy bardzo szybko mogą cieszyć się zielenią, o jakiej zawsze marzyli. 

Zachęcamy Państwa do złożenia zamówienia, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania.