Zakładanie trawnika z rolki 

Zakładanie trawnika z rolki to usługa, którą kierujemy do klientów prywatnych, przedsiębiorców, a także jednostek administracji publicznej. Zakładamy relatywnie niewielkie trawniki oraz trawniki wielkopowierzchniowe, w tym trawniki na potrzeby obiektów sportowych, szkół i przedszkoli. Działamy w taki sposób, żeby zapewnić jak najdłuższą żywotność trawnika, jego funkcjonalność oraz wysoki walor estetyczny.

Jak pracujemy? 

Zakładanie trawnika z rolki tylko z pozoru jest proste i szybkie. W praktyce wymaga wykonania szeregu czynności przygotowawczych. Na początku niezbędne jest określenie przeznaczenia zakładanego trawnika, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać rolki z trawą. W ten sposób zapobiegamy przedwczesnej degradacji terenu zielonego, jednocześnie dopasowując go do potrzeb i oczekiwań użytkowników trawy. Następnie zakładanie trawników wymaga przygotowania powierzchni pod trawę.

PORADY

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA POD TRAWNIK JAK UKŁADAĆ TRAWNIK TRAWNIK Z ROLKI - CZY WARTO W NIEGO INWESTOWAĆ? TRAWA ROLOWANA - ZASADY PIELĘGNACJI TRAWA W ROLCE CZY Z SIEWU - SPOSÓB ZAKŁADANIA PIERWSZE KOSZENIE I PIELĘGNACJA ZAKŁADANIE TRAWNIKA Z ROLKI