NASIONA

TRAWNIK PRODUCENT

Wysokiej jakości nasiona traw

Jeżeli na naszym trawniku pojawiły się mocno uszkodzone fragmenty, łyse place uschniętej trawy lub dziury po zimie, konieczne będzie dosiewanie takich miejsc.

Z myślą o swoich klientach, TRAWNIK PRODUCENT oferuje w sprzedaży NASIONA TRAWY. Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości nasiona - takie same, jak te z których odbywa się produkcja darniny na naszych plantacjach. Dzięki temu zabiegi związane z regeneracją trawnika pozostają praktycznie niewidoczne, a Państwo możecie się cieszyć idealnie zielonym i gęstym trawnikiem za oknem.

Oferowane nasiona są gotowe do wysiewu bezpośrednio z opakowania. Dosiewanie polecamy przeprowadzić zgodnie z powszechnie przyjętą praktyką. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Klientów korzystających z usług marki Trawnik Producent zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą na nasiona traw przeznaczone do uzupełniania ubytków w trawnikach.

Oferowane nasiona bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku ubytków spowodowanych:

  • warunkami atmosferycznymi,
  • uszkodzeniami mechanicznymi,
  • niekorzystnym wpływem sezonu zimowego,
  • nadmierną eksploatacją trawy,
  • błędami w pielęgnacji trawnika.