NAWOZY

TRAWNIK PRODUCENT

Nawóz do trawnika

Prawidłowa pielęgnacja przestrzeni zielonej przekłada się na estetykę trawnika oraz jego trwałość i odporność na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. W celu zapewnienia jak najlepszych warunków do wzrostu trawy niezbędny w uprawie jest odpowiedni nawóz do trawnika.

Nawóz do trawnika to preparat, którego zadaniem jest poprawa warunków glebowych, przy jednoczesnym dostarczeniu roślinom niezbędnych substancji odżywczych. W wielu miejscach gleba nie jest wystarczająco bogata w składniki mineralno-organiczne, w związku z czym utrzymanie trawnika wymaga stosowania środków nawożących.

W trosce o prawidłowy wzrost trawy warto wybierać nawozy rekomendowane. To preparaty o potwierdzonej skuteczności, których zastosowanie ma realny wpływ na poprawę jakości drani w miejscu zastosowania nawozu. Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów Marka „TRAWNIK PRODUCENT”  W SWOJEJ OFERCIE SPRZEDAŻOWEJ POSIADA NAWÓZ WIOSENNO-LETNI.

Jest to doglebowy, wieloskładnikowy nawóz mineralno-organiczny, przeznaczony do zastosowania na trawniki. Nawóz ten zawiera naturalne substancje organiczne, które zwiększają żywotność trawników oraz składniki mineralne, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.

Nawóz do trawy to preparat znajdujący zastosowanie m.in.:

  • warunkami atmosferycznymi,
  • w przestrzeni prywatnej,
  • w obiektach rekreacyjnych,
  • w przestrzeni miejskiej,
  • na murawach sportowych,
  • na polach golfowych.