TRAWA HYBRYDOWA

ROYAL HYBRID

CZYTAJ WIĘCEJ...

TRAWA HYBRYDOWA

Oferowany przez nas system zarządzania trawą hybrydową ROYAL HYBRID stanowi najnowszej generacji połączen​ie włókien syntetycznych z trawą naturalną.

Dzięki temu powstaje nawierzchnia mocna, gęsta, trwała, wyrównana, odporna na stres mechaniczny oraz intensywną eksploatację, zapewniając o każdej porze roku najwyższe parametry funkcjonalne i wizualne do gry w piłkę nożną.

Produkt dołączył do naszej oferty po specjalistycznych testach opartych na dostępnych na rynku rozwiązaniach potwierdzających jego parametry oraz najwyższą jakość, dlatego zdecydowaliśmy się umieścić ten, niewątpliwie najwyższych parametrów, produkt w naszej ofercie.

SYSTEM TRAWY HYBRYDOWEJ

Opracowany przez nas system trawy hybrydowej zbudowany jest na specjalnej macie syntetycznej rozłogowo – luźnokępowej, stanowiącej podstawę całego systemu.

Innowacyjne rozwiązanie, zapewnia optymalne warunki wodne i powietrzne w podłożu wegetacyjnym oraz umożliwia równomierny wzrost i rozwój systemu korzeniowego. Unikatowa struktura zapobiega zagęszczeniu warstw konstrukcyjnych murawy.

Cecha ta pozwala na utrzymanie wymaganych parametrów nawierzchni sportowej takich jak grywalność czy bieżność przez znacznie dłuższy okres, w porównaniu do tradycyjnej murawy bez wzmocnienia syntetycznego.