Trawa w rolce Warszawa

Chcesz, żeby Twój trawnik wyglądał jak z okładki magazynu ogrodniczego? Nic prostszego! Zastosuj gotowy trawnik w rolce – w Warszawie decyduje się na niego coraz więcej inwestorów prywatnych oraz zarządzających terenami miejskimi. Skąd jego popularność? Gotowa trawa wymaga od Ciebie tylko rozłożenia. Z uwagi na to, że ma doskonałe właściwości aklimatyzacyjne wystarczy jej solidne podlewanie, a potem koszenie, aby utrzymywała swój soczyście zielony kolor

Piękna, gęsta murawa to marzenie wielu osób. Cieszymy się, mogąc je spełniać przy pomocy trawy z rolki. W Warszawie wykorzystuje się ją nie tylko przy domach, ale też na terenach należących do firm, miejskich skwerach, przy biurach, szkołach, przedszkolach, urzędach i na placach zabaw. Wszędzie sprawdzi się doskonale, szybko rozwijając system korzeniowy i mocno przylegając do podłoża. 

Oferujemy Ci wyłącznie trawę wyhodowaną w kontrolowanych warunkach przez okres minimum 1 roku. Składa się ona z wyselekcjonowanych gatunków i jest osadzona na biodegradowalnej siatce zapewniającej wysoką stabilność.

Trawa z rolki Warszawa – zamów u producenta

Warto współpracować z producentem trawy z rolki, bo produkt pochodzący z nieznanego źródła zamiast cieszyć może Cię rozczarować. 

W ten sposób unikniesz niespodzianek – dokładnie wiesz, w jakich warunkach trawa była hodowana, z jakich odmian powstała, jakie ma wymagania stanowiskowe i pielęgnacyjne. 

Przykładowa realizacja w Warszawie - PGE Narodowy

Stwórz idealny trawnik z rolki

Serdecznie zachęcamy do wybrania naszej trawy w rolkach. 
Jest ona:

To niemal pewne, że Twoja trawa w nowym miejscu przyjmie się bez żadnych zastrzeżeń, zachwycając gęstym runem i soczyście zielonym kolorem. Na pewno docenisz ją za to, jak wdzięcznie rośnie pomimo niewielkich wymagań pielęgnacyjnych. 

Serdecznie zachęcamy do zrobienia zakupów – zamówienia na trawę w rolkach można też składać online.