Dlaczego wybrać trawę z rolki

Każdy posiadacz przydomowego ogródka marzy o tym, żeby jego trawa była najpiękniejsza. Jeśli z zazdrością patrzysz na stadionowe murawy i chcesz, żeby Twoja trawa wyglądała tak samo, albo marzysz o stąpaniu boso po gęstej trawie, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest gotowa trawa rolowana.

W kilku krokach opowiemy Ci dlaczego gotowa darń to dobry wybór

Gotowa natychmiast

Zakładanie trawnika w tradycyjny sposób to skomplikowany i długotrwały proces. Wyhodowanie pięknej murawy wymaga także sporej wiedzy ogrodniczej. Począwszy od dobrego przygotowania podłoża, przez dobór mieszanki spośród kilkudziesięciu dostępnych na rynku. Następnie wysiew i tygodniowe oczekiwanie na efekty, które nie zawsze są zadowalające.

Nie musi tak być, jeśli wybierzesz trawę z rolki. Najtrudniejszy etap pracy wykonaliśmy za Ciebie. Tobie pozostaje cieszyć się swoim nowym pięknym trawnikiem, zaraz po jego ułożeniu. Dzięki zastosowaniu gotowej darni nie musisz wcielać się w rolę ogrodnika i szukać odpowiedniej mieszanki, a następnie codziennie sprawdzać, czy Twoja trawa rośnie. Już nie musisz czekać, by cieszyć się piękną trawą.

Odporniejsza

Lata doświadczenia w produkcji trawy darniowej pozwoliły nam na skomponowanie najlepszej mieszanki nasion. Dzięki temu produkowana przez nas trawa nie tylko jest atrakcyjna wizualnie i zachowuje piękny zielony kolor. Jest ona także dużo bardziej trwała niż zwykła trawa siana. Produkowana przez nas trawa powstaje w naturalnych warunkach klimatycznych w Polsce, co wpływa na to, że zdecydowanie lepiej znosi różne warunki atmosferyczne, dzięki temu nie ma obaw, że po zimie trawa nie będzie już tak samo piękna. Dodatkowo trawa rolowana jest bardziej odporna na wszelkiego rodzaju chwasty, co daje jej przewagę nad trawą sianą. Ma także zwarty i mocny system korzeniowy, co zapewnia szybką aklimatyzację.

Atrakcyjny wygląd

Nasza trawa rośnie pod okiem najlepszych specjalistów, którzy codziennie dbają o jej najwyższą jakość. Dzięki temu produkowana przez nas darń ma atrakcyjny mocno zielony kolor, jest gęsta i zdrowa. To zasługa pracy wielu osób. Wszystko po to, żeby nasi klienci mogli cieszyć się możliwie najpiękniejszą trawą, bo zależy nam na pięknie Twojego ogrodu. Wybierając trawę z rolki sprawisz, że Twój ogród stanie się Twoim nowym ulubionym miejscem.

Podłoże nie ma znaczenia

Jeśli myślisz nad założeniem trawnika, ale podłoże twojej działki nie jest najlepszej jakości na pomoc przychodzi właśnie gotowa darń trawnikowa. W miejscach, gdzie wyhodowanie trawy z nasion graniczyłoby z cudem i wymagało bardzo żmudnych i czasochłonnych prac ogrodniczych już w kilka godzin może pojawić się piękna zielona trawa. Problemu nie stanowi także spadek terenu i różnica wysokości – to co jest często wielką przeszkodą w klasycznym hodowaniu trawy nie ma żadnego znaczenia w przypadku zastosowania trawy z rolki.

Ile to kosztuje

Żeby najlepiej móc odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje trawa z rolki skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Odezwiemy się do Ciebie i przygotujemy kompleksową wycenę Twojego nowego, pięknego trawnika.