Trawa z rolki Częstochowa

Jesteśmy producentem trawy z rolki dla mieszkańców Częstochowy. Nasza firma oferuje najwyższej jakości produkty, które są łatwe w użyciu i trwałe. Dzięki naszym produktom możesz cieszyć się piękną, zieloną trawnikiem przez cały rok. Nasza firma oferuje również profesjonalne usługi montażu trawy z rolki. Nasi specjaliści są dobrze wyszkoleni i mają duże doświadczenie w montażu trawy z rolki. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze usługi i produkty.

Zalety trawników w rolce 

Trawniki są dostarczane w harmonijkowych rolkach, bardzo wygodnych w transportowaniu i przechowywaniu. Są one łatwe w instalacji, ponieważ nie wymagają żadnych dodatkowych narzędzi ani sprzętu. Po wycięciu trawy należy ją  rozłożyć na powierzchni i przycisnąć. Jeśli trawa jest dobrze ułożona, szybko się przyjmie i będzie tworzyć ładny, zdrowy trawnik. 
Trawa w rolce jest również bardzo wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne, takie jak mróz, słońce i deszcz. Trawa jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne, które często pojawiają się na trawnikach pozbawionych pokrycia, czy deptanie przez dużą ilość użytkowników.

Trawniki z rolki są również łatwe w utrzymaniu. Nie jest konieczne stosowanie środków chemicznych, aby utrzymać go w dobrym stanie. Wskazane jest jednak regularne koszenie i odchwaszczanie, aby zapewnić zdrowy i zadbany wygląd. 
Trawy w rolkach są również bardzo ekonomiczne. Jest to jeden z najbardziej przystępnych cenowo rodzajów trawników. Jednak, ponieważ jest to produkt wysokiej jakości, może on służyć przez wiele lat. Oznacza to, że długoterminowo jest to bardzo opłacalny wybór. 

Zamów trawnik z rolki Częstochowa

Nasza firma oferuje szeroki wybór różnych rodzajów trawy z rolki, aby spełnić potrzeby każdego klienta. Wszystkie nasze produkty są starannie wyselekcjonowane i sprawdzone pod kątem jakości, aby zapewnić najlepsze efekty. Ponadto oferujemy profesjonalne usługi montażu i utrzymania trawników, aby pomóc Ci w utrzymaniu pięknego ogrodu.

Jeśli szukasz profesjonalnego producenta trawy z rolki w Gnieźnie, skontaktuj się z nami już dziś. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Oferujemy również między innymi nawóz do trawnika czy nasiona trawy.

DOSTĘPNE FORMY TRANSPORTU

 
TRANSPORT 
WE WŁASNYM ZAKRESIE
 
TRANSPORT 
TRAWNIK PRODUCENT
 
TRANSPORT 
KURIER

KONTAKT

TRAWNIK PRODUCENT
Arkadiusz Gumieniczuk
Turowo 5C, 78-400 Szczecinek
NIP: 673-160-35-55

sprzedaz@trawnikproducent.pl
sekretariat@trawnikproducent.pl

Dział handlowy: 

Zamówienia + organizacja transportu / spedycja
Tel.: +48 785 181 577 

Zamówienia
Tel.: +48 794 111 160 

Zamówienia drobnicowe / kurier
Tel.: +48 603 950 173

Recepcja:
Tel./fax: +48 94 374 19 28

Dział budowy boisk:
Tel.: +48 570 609 609
Tel.: +48 605 550 287

Wyślij wiadomość

Masz pytania? 
Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego.

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.